• Увелечить текст
  • Уменьшить текст
  • Стандартный размер
You are here:
Фотогалерея PDF Print E-mail
Written by T.N. Omelchenko   
Tuesday, 19 April 2011 15:06
There are no translations available.

 

День знань - 1 вересня 2013 року


Завідувач кафедри травматології та ортопедії НМУ проф. Бур'янов Олександр Анатолійович вітає студентів з початком нового навчального року, читає лекцію присвячену історії та сьогоденню кафедри травматології та ортопедії

  
 

Міжнародна науково-практична конференція "Проблеми біомеханіки та медичного матеріалознавства", до 90-річчя заснування кафедри травматології та ортопедії НМУ імені О.О. Богомольця (Київ, 21-22 листопада 2013)

  
  
  
  
  

Харків, 2007 рік. 

 Міжнародна науково-практична конференція присвячена 100-річчю ДУ "Інститут патології хребта та суглобів імені проф. М.І. Ситенка НАМН України"

  
Проф. Бур'янов О.А., асп. Лиходій В.В., Доц. Кваша В.П., ас. Грек В.П., ас. Соболевський Ю.Л. 

 асп. Лиходій В.В., ас. Соболевський Ю.Л., ас. Грек В.П., доц. Кваша В.П., ас. Омельченко Т.М.

  
 Професор Чекман І.С., ас. Омельченко Т.М. ас. Омельченко Т.М. в ДУ "Інститут патології хребта та суглобів імені професора М.І. Ситенка НАМН України"
 

Білорусь, Мінськ, 2007 рік.

Співробітники кафедри травматології та ортопедії НМУ імені О.О. Богомольця ас. Омельченко Т.М. та Соболевський Ю.Л. на міжнародній науково-конференції з проблем травматології та ортопедії. 

 Німеччина, Мюнхен, 2010 рік.

 Професор клініки патології стопи та складного протезування ДУ "Інститут травматології та ортопредії НАМН України" Лябах А.П. та доцент кафедри травматології та ортопедії НМУ імені О.О. Богомольця Омельченко Т.М. на стажуванні з реконструктивно-відновної хірургії стопи та гомілковостопного суглоба. 

  
 проф. Лябах А.П. та доц. Омельченко Т.М. у передопераційній проф. А. Хаммель, проф. А.П. Лябах, доц. Т.М. Омельченко
  
 В ході виконання ендопротезування гомілковостопного суглоба. Під час операції з ендопротезування (надп'ятково-гомілкового) гомілковостопного суглоба.
  
Знаймство з клінікою. Під час дружньої вечері з професором А. Хаммель та співробітниками SBI.
Last Updated on Sunday, 01 December 2013 16:08