• Увелечить текст
  • Уменьшить текст
  • Стандартный размер
You are here:
Конференції PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Monday, 25 April 2011 11:53
There are no translations available.

 

Кафедра травматології та ортопредії НМУ імені О.О. Богомольця на чолі з д.мед.н.,  професором Буряновим О.А. щорічно організовує та проводить науково-практичні сесії, зїзди та конференції міського, регіонального, всеукраїнського значення, а також науково-практичні конференції з міжнародною участю.  

З 2004 року проведено 8 науково-практичних конференцій та сесій, в тому числі 3 з міжнародною участю.

Проведення таких заходів сприяє обміну досвідом між спеціалістами в галузі травматології та ортопедії, а також поглибленню знань у суміжних галузях медицини, розширенню міжрегіональних зв’язків, посиленню міжнародного співробітництва.

З 2006 року кафедрою започаткована щорічна науково-практична конференція: „Впровадження наукових розробок в практику охорони здоров’я”, що вже 5 років поспіль збирає провідних спеціалістів та практичних лікарів у галузі травматології, ортопедії, ревматології, хірургії з різних областей України.

 
 

21-22 листопада відбулася міжнародна науково-практична конференція "Проблеми біомеханіки та медичного матеріалознавства". Конференція організована Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця спільно з ДУ "Інститут травматології та ортопедії НАМН України", Національною академією медичних наук України, НТУУ "КПІ" МОН України та іншими провідними науково-медичними установами. В конференції прийняли участь понад 200 учасників, виступили провідні фахівці в галузі травматології та ортопедії, біомеханіки, медичного матеріалознавства з України, Росії, Білорусії, Німеччини, Молдови. Під час конференції було відзначено 90-річчя заснування кафедри травматології та ортопедії НМУ імені О.О. Богомольця.


 

    

  
  
  

 Фото з конференції присвяченої 85-річчю двічі лауреата Державної премії, заслуженого діяча науки, професора Скляренка Є.Т. (жовтень 2009 р.)

  
  
  

 Фото з щорічної науково-практичної конференції "Впровадження наукових розробок у практику охорони здоров'я 2012" (грудень 2012 р.)

  
  

 Фото з міжнародної науково-практичної конференції "Проблеми біомеханіки та медичного матеріалознавства" (21-22 листопада 2013 р.)

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Last Updated on Sunday, 01 December 2013 15:56