Дроботун Олег Володимирович

ДРОБОТУН Олег Володимирович – кандидат медичних наук, доцент кафедри травматології та ортопедії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, директор Центру хірургії шийки стегна та пошкоджень великих суглобів кінцівок, Київської міської клінічної лікарні №3.

Дроботун О.В. 07.07.1964 року народження, закінчив Київський медичний інститут у 1987 році, у 1988 році здобув рівень спеціаліста за фахом «травматологія та ортопедія», у 1995 році (на базі КМАПО імені П.Л. Шупика) здобув рівень спеціаліста за фахом «рентгенологія».

В 1996 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук.

З 1994 по 2000 роки працював на посаді молодшого наукового співробітника в лабораторії ортопедії-травматології Інституту експериментальної патології, онкології та радіобіології імені Кавецького НАН України.

З 2000 по 2001 роки Дроботун О.В. завідуючий відділенням травматології Київської міської клінічної лікарні №3, а з 2001 року по теперішній час – директор центру хірургії шийки стегна та пошкоджень великих суглобів кінцівок КМКЛ №3.

З 2015 року працював на посаді асистента кафедри травматології та ортопедії Національного Медичного Університету ім.О.О. Богомольця, а з 2017 року на посаді доцента кафедри.

Дроботун О.В. проводить педагогічну роботу з клінічними ординаторами та інтернами кафедри травматології та ортопедії, а також лікувально-консультативну роботу, має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «травматологія та ортопедія». Систематично підвищує фаховий рівень, має стажування у профільних клініках та участь у науково-практичних конференціях в Україні та за кордоном (Німеччина, Австрія, Чехія, Франція, Іспанія, Італія, Польща, Словаччина та Естонія).

Має відзнаки:

  • Почесна грамота Верховної Ради України «За особливі заслуги перед українським народом», 2018;
  • Подяка Міністерства охорони здоров'я України «За вагомі досягнення у професійній діяльності та сумлінну працю», 2020.

Дроботун Олег Володимирович