Теми практичних занять

Шановні студенти!

На період дії карантину в Національному медичному університеті запроваджено дистанційне навчання та дистанційний поточний контроль результатів роботи студентів. Підсумковий модульний контроль буде проводитися після закінчення карантину в усній та тестовій формах, день складання підсумкового контролю для окремих груп буде оголошено пізніше.
Алгоритм дистанційного навчання та поточного контролю на період дії карантину:

  1. О 8.30 в день початку циклу "травматологія та ортопедія" староста групи телефоном зв'язується з викладачем групи (відповідно до розкладу практичних занять, що розміщено на сайті).
  2. Викладач разом із старостою створюють "групу" (viber, telegram або ін.) яку називають за нометом групи (наприклад "5301").
  3. Староста додає учасників - усіх студентів згідно зі списком групи.
  4. Кожного робочого дня о 8.30 викладач в "групі viber" (наприклад) надає посилання на офіційну сторінку кафедри де вказані назви тем лекційних та практичних занять, а також письмово "в групі" окреслює завдання, які студенту необхідно виконати та надіслати викладачу на електронну пошту до 13.00 кожного робочого дня.
  5. Викладач проводить дистанційний контроль та оцінювання знань студентів за результатами перевірки надісланих завдань та виставляє оцінки в академічний журнал. Всі надіслані файли зберігаються в пошті та спеціально створеній папці для підтвердження дистанційної комунікації.
  6. Якщо студент не ознайомився з завданням упродовж робочого часу та/або не виконав завдання (не надіслав результати роботи викладачу) - студент отримує "нб".
ПОГОДИННИЙ ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ З ТРАВМАТОЛОГІЇ ТА ОРТОПЕДІЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ
V КУРСУ МЕДИЧНИХ ФАКУЛЬТЕТІВ ТА ФАКУЛЬТЕТУ ПІДГОТОВКИ ЛІКАРІВ ЗСУ

ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ З ТРАВМАТОЛОГІЇ ТА ОРТОПЕДІЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ
V КУРСУ МЕДИКО-ПСИХОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ