Левицький Євгеній Анатолійович

Левицький Євгеній Анатолійович - аспірант, асистент кафедри травматології та ортопедії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

Левицький Є. А., 21.03.1997 року народження, закінчив Національний медичний університет імені О.О. Богомольця у 2020 році за спеціальністю "лікувальна справа", а у 2022 році після закінчення інтернатури отримав рівень спеціаліста за фахом «травматологія та ортопедія».

З 2020 – 2022 працював на посаді старшого лаборанта кафедри травматології та ортопедії Національного медичного університету імені О. О. Богомольця.

З 2020 року постійно приймає участь у лікувально-діагностичній роботі центру травматології, ортопедії та спортивної медицини КЛ «Феофанія» ДУС.

З 2022 року навчається в аспірантурі Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, спеціалізація травматологія та ортопедія.

З 2022 року працює на посаді асистента кафедри травматології та ортопедії Національного медичного університету імені О. О. Богомольця.

Працює над написанням дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора філософії на тему: «Лікування пацієнтів з локальними внутрішньосуглобовими кістково-хрящовими пошкодженнями (клініко-експериментальне дослідження)»

Автор та співавтор 9 надрукованих наукових робіт.

Рівень володіння англійською – В2 (кваліфікаційний екзамен CEFR).

Приймає активну участь у вітчизняних та закордонних конференціях.

Науковий профіль:
Web of Science ResearcherID: ABF-9115-2021
ORCID ID: 0000-0002-9076-9985

Левицький Євгеній Анатолійович