Соболевський Юрій Леонтійович

СОБОЛЕВСЬКИЙ Юрій Леонтійович – кандидат медичних наук, доцент кафедри травматології та ортопедії Національного медичного університету імені О. О. Богомольця.

Соболевський Ю. Л. закінчив Харківський Державний медичний університет в 2001 році. В 2003 році на базі кафедри травматології та ортопедії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця здобув рівень спеціаліста та магістра за спеціальністю «травматологія та ортопедія».

В 2009 році закінчив аспірантуру на базі кафедри травматології та ортопедії НМУ імені О.О. Богомольця та захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук. Тема дисертації: "Профілактика та лікування хворих на післятравматичний остеоартроз колінного суглоба".

З 2009 року працював асистентом, а з 2018 року працює доцентом кафедри травматології НМУ імені О.О. Богомольця.

В 2019 році присвоєно вчене звання «доцент».

Соболевський Ю.Л. лікар ортопед-травматолог вищої категорії, проходив спеціалізацію та стажування в провідних університетських клініках Нідерландів, Німеччини, Словенії, Польші, Іспанії. Спеціалізується на малоінвазивних артроскопічних втручаннях на великих суглобах нижніх та верхніх кінцівок.


Соболевський Юрій Леонтійович