Ярмолюк Юрій Олександрович

ЯРМОЛЮК Юрій Олександрович – доктор медичних наук, професор кафедри травматології та ортопедії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Ярмолюк Ю.О. у 1994 році закінчив Вінницький медичний університет, у 2001 році магістратуру на базу Української військово-медичної академії.

В 2011 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук, тема дисертації «Діагностика та лікування післятравматичних гематом м'яких тканин нижніх кінцівок».

В 2018 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеню доктора медичних наук. Лікар ортопед-травматолог вищої категорії. Має досвід роботи за спеціальністю "ортопедія і травматологія", стаж роботи 26 років. Спеціалізується на лікуванні переломів довгих кісток в т.ч. вогнепального генезу, консервативному та хірургічному лікуванні патології великих суглобів.

Провідний позаштатний травматолог МО України з 2018 р.

Лауреат Державної премії в галузі науки і техніки 2019 р.

Автор та співавтор 34 статей, 5 патентів, 3 методичних рекомендацій.

Систематично проходить стажування та приймає участь у фахових конференціях, семінарах та форумах в Україні та за кордоном (Україна, Польща, Ізраїль, Нідерланди, Китай, Німеччина, Словаччина, Італія, Франція, Польща, Велика Британія).

Ярмолюк Юрій Олександрович