Задніченко Михайло Олексійович

ЗАДНІЧЕНКО Михайло Олексійович кандидат медичних наук, доцент кафедри травматології та ортопедії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Задніченко М.О., 03.02.1948 року народження, у 1982 році закінчив Київський медичний інститут, в подальшому працював у Київському науково-дослідному інституті травматології та ортопедії.

У 1989 р. захистив дисертаційну роботу на здобуття вченого ступеню кандидата медичних наук та працював завідувачем відділення травматології та ортопедії шпиталю «Лісова поляна».

З 1992 р. – старший науковий співробітник інституту травматології та ортопедії і за сумісництвом асистент кафедри травматології та ортопедії Національного медичного інституту ім. О.О. Богомольця. З 1993 року асистент кафедри травматології та ортопедії, а з 2003 року – доцент кафедри травматології та ортопедії, у 2005 році присвоєно вчене звання «доцент».

Задніченко Михайло Олексійович відповідає за педагогічну роботу (завуч кафедри), є науковим керівником студентського гуртка на кафедрі травматології та ортопедії, секретар екзаменаційної комісії лікарів інтернів. Під керівництвом доцента Задніченка М.О. гуртківці кафедри займають призові місця на конференціях молодих вчених.

Задніченко Михайло Олексійович
Задніченко Михайло Олексійович є співавтором Національного підручника по травматології та ортопедії (2014, 2019 рр.), посібника з травматології та ортопедії для студентів медичних факультетів, методичних рекомендацій та розробок для практичних занять, в тому чисті і по військовій травматології, співавтор 2 монографій, має понад 100 наукових публікацій. У поточному режимі постійно працює над створенням та оновленням контрольних та тестових завдань для студентів з травматології та ортопедії.

Має вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальності травматологія та ортопедія, виконує ортопедичні хірургічні втручання вищої категорії складності, постійно проводить лікувально-консультативну роботу.

Задніченко М.О. має відзнаки та нагороди:

  • Почесна грамота Міністерства охорони здоров'я – 2017
  • Подяка Київського міського голови – 2007.

https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=...

https://scholar.google.com.ua/citations?user=2e6nR...

2023
2022
2021