Грек Василь Петрович

ГРЕК Василь Петрович – асистент кафедри травматології та ортопедії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Грек В.П., 15.09.1951 року народження. В 1977 році закінчив лікувальний факультет Київського медичного інституту і був направлений на роботу на кафедру травматології та ортопедії на посаду старшого лаборанта.

З 1983 року асистент кафедри травматології та ортопедії Київського медичного інституту.

За час роботи на посаді асистента кафедри Грек В.П. у співавторстві опублікував понад 68 наукових праць, він є співавтором посібника з травматології та ортопедії для студентів вищих медичних навчальних закладів, Національного підручника, а також 3 монографій, методичних рекомендацій.

Упродовж 10 років Грек В.П. працював заступником декана медичного факультету № 2 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Грек В.П. висококваліфікований лікар травматолог-ортопед, досвідчений викладач, володіє методиками консервативного та оперативного лікування травматолого-ортопедичних хворих, спеціаліст вищої категорії, виконує оперативні втручання вищого ступеню складності.

Має державні нагороди: медаль «За трудову звитягу», подяки міського голови м. Києва, Орден української православної церкви «Преподобного Агапіта Печерського».

Грек Василь Петрович
2023
2021