Події

Лікарі-інтерни спеціальності ортопедія і травматологія успішно склали випускні іспити
08-06-2023 Джерело
Завершальна атестація для інтернів відбулася днями на кафедрі травматології та ортопедії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Майбутні лікарі продемонстрували набуті знання та практичні компетентності під час навчання, а також готовність самостійно працювати, надаючи пацієнтам якісну медичну допомогу.

До складу екзаменаційної атестаційної комісії увійшли завідувач кафедри, професор Олександр Бур'янов, головний травматолог ЗСУ, професор Юрій Ярмолюк, провідні фахівці кафедри.

Іспит відбувся у декілька етапів. Під час тестового контролю інтерни демонстрували рівень теоретичної підготовки, згодом практичні навички лікування невідкладних станів у травматології, зокрема з використанням апаратів зовнішньої фіксації. Також випускники аналізували результати інструментальних методів дослідження КТ, МРТ тощо.

Співбесіда складалася з обговорення 4-ох теоретичних питань, вирішення ситуаційної задачі й інтерпретації даних рентгенологічного дослідження.

Підсумовуючи результати іспиту, професор Олександр Бур'янов зазначив, що підготовка фахівців за спеціальністю «Ортопедія та травматологія» здійснювалася за стандартами післядипломної підготовки та тривала 22 місяці. Переважну більшість часу було відведено практичній діяльності. Інтерни брали активну участь у всіх етапах лікування: проводили хірургічні маніпуляції, вели пацієнтів у передопераційний і післяопераційний періоди.

Екзаменатори, професори Тарас Омельченко і Микола Грицай, відзначили високий рівень фахової кваліфікації лікарів-інтернів. Це є запорукою того, що вихованці кафедри зможуть уже самостійно працювати та надавати якісну медичну допомогу пацієнтам.

Пресцентр НМУ за інформацією кафедри ортопедії і травматології
Show more